Home / News / 5 plumba makinës në Elbasan, 1 person niset me urgjencë drejt spitalit të Tiranës.

5 plumba makinës në Elbasan, 1 person niset me urgjencë drejt spitalit të Tiranës.

Një person i cili ndodhej në makinën “Mazda” drejt të cilës E Çka qëlluar me 5 plumba pas sherrit me shoferin, është plagosur.

I plagosuri është nisur me urgjencë drejt spitalit të Tiranës për të marrë ndihmë mjekësore. Nuk dihet se sa persona kanë qenë ekzaktësisht në makinë në momentin që është qëlluar me armë, por deri më tani raportohet vetëm për një të plagosur.

Check Also

Ngjarje e rëndë në Elbasan, i vë flakën shtëpisë së tij dhe të fqinjit disa të asfiksuar

Një ngarje e rëndë ndodhi në Elbasan. Një djalë rreth 25-vjeç, pas debateve me familjarët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *