Home / News (page 20)

News

Koronavirusi /Humb jetën një person.

Një 68-vjeçar nga Puka ka humbur jetën si pasojë e Covid në vendin tonë. Në 24 orët e fundit ka ndërruar jetë një pacient 68 vjeç nga Puka, i cili vuante nga spok dhe ishte ne gjendje te rende  i intubuar prej disa ditësh. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor 68 …

Read More »