Home / News (page 21)

News

Sërish lëkundje tërmeti në Thumanë, ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Thumanë dhe më gjerë. Tërmeti me magnitudë 4.7 është ndjerë rreth orës 17:22. Lëkundjet kanë qenë të shkurtra por janë ndjerë duke shkaktuar edhe panik tek banoret e zonës. Gjithashtu një tërmet i shkallës 3.6 u regjistrua edhe gjatë natës në të …

Read More »