Home / News (page 4)

News

Aksident rrugor në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Lëndohen 3 persona

Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, mjeti tip ” Benz”, me drejtuese shtetasen K.R., 35 vjeçe, është përplasur me mjetin tim “Honda”, me drejtues shtetasin I.Y., 45 vjeç. Si pasojë e  aksidentit janë plágosur të dy drejtuesit e mjeteve dhe shtetasja J.R., pasagjere në mjetin tip “Benz”, të cilët janë transportuar …

Read More »