Home / News / Fëmija 4 vjeç bie nga ballkoni, po luante por… niset me urgjencë drejt spitalit

Fëmija 4 vjeç bie nga ballkoni, po luante por… niset me urgjencë drejt spitalit

Një fëmijë 4 vjeç ka rënë nga ballkoni. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Sarandë. Kjo ngjarje aksidentale ndodhi mbrëmjen e së hënës në Konsipol, ku fëmija u rrëzua teksa po luante. 4-vjeçari është transportuar drejt spitalit të Sarandës, ku aktualisht po merr mjekim mjekësor.

Mësohet se familja e fëmijës është me origjinë nga Berati dhe të cilët punojnë në Konispol.

Check Also

Nga Behauddin GASHI/NËN FLLADIN E KURBAN BAJRAMIT

Edhe pse jemi akoma në mesin e stinës së verës, u bë dita e dytë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *