Home / News / I iku policisë, e pëson i riu në Elbasan, përplaset me dy mjete dhe përfundon në…

I iku policisë, e pëson i riu në Elbasan, përplaset me dy mjete dhe përfundon në…

Një i ri është përfshirë në aksident ditën e sotme, pasi është munduar t’i ikë policisë. Një drejtues automjeti nuk i është përgjigjur thirrjes së policisë për të ndaluar që t’i nënshtrohej kontrollit dhe menjëherë është larguar me shpejtësi. Policia i është vënë nga pas, më pas në segmentin Elbasan-Ish Metalurgjik automjeti tip ‘benz’ është përplasur me dy mjetet të tjera dhe ka përfunduar në kanal.

Mësohet se nga kontrolli i automjetit, policia nuk ka gjetur ndonjë send të paligjshëm, ndërsa i riu është duke u marrë në pyetje për të zbardhur ngjarjen.

Check Also

E torturoi babain derisa vdiq, kush është Erdisi, djali që e quan veten unik dhe që kishte probleme mendore

Qarku i Fierit u trondit sot nga një vrasje makabre ku djali akuzohet se i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *