Home / News / Një ditë pas mbledhjes së Komitetit të Ekspertëve, Manastirliu del me thirrjen e fortë

Një ditë pas mbledhjes së Komitetit të Ekspertëve, Manastirliu del me thirrjen e fortë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka një thirrje të fortë për qytetarët sot. Ajo ka thënë se ata duhet të bëjnë kujdes dhe të mos humbasin vigjilencën.

Ndër të tjera ajo thekson se duhet t’i bashkohemi sakrificës së ekipeve mjekësore që janë̈ në vijën e parë të frontit, në betejën e përditshme me virusin e rrezikshëm, për të shpëtuar jetë.

“T’i bashkohemi sakrificës së ekipeve mjekësore që janë në vijën e parë të frontit, në betejën e përditshme me virusin e rrezikshëm, për të shpëtuar jetë.
Me bashkëpunim e solidaritet, duke mos e ulur për asnjë moment vigjilencën, të këpusim zinxhirin e infektimeve“, shkruan ministrja.

Check Also

E torturoi babain derisa vdiq, kush është Erdisi, djali që e quan veten unik dhe që kishte probleme mendore

Qarku i Fierit u trondit sot nga një vrasje makabre ku djali akuzohet se i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *