Home / News / Rama apel qytetarëve: Vaksinimi nuk pret! Mbroni shëndetin tuaj dhe të njerëzve të dashur

Rama apel qytetarëve: Vaksinimi nuk pret! Mbroni shëndetin tuaj dhe të njerëzve të dashur

Kryeministri Edi Rama ka apeluar qytetarët që të vaksinohen. Teksa ka publikuar në rrjete sociale foto të qytetarëve që vaksinohen Rama shkruan se vaksinimi nuk pret dhe i bën apel qytetarëve që të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur shëndetin e tyre, por edhe njerëzve të dashur.

“Vaksinimi nuk pret! Vaksinohu sa më parë në pikën më të afërt të vaksinimit. Mbroje shëndetin tënd dhe të njerëzve të dashur”, shkruan Rama.

Check Also

7 të arrestuar në Tiranë për vepra të ndryshme penale

7 persona janë arrestuar nga policia për vepra të ndryshme penale në Tiranë. D.J, 26-vjeç …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *