Home / News / Tashmë veshjet e vajzave dhe grave nuk janë më të shtrenjta. Do të na falenderoni për atë çka do tju tregojmë.

Tashmë veshjet e vajzave dhe grave nuk janë më të shtrenjta. Do të na falenderoni për atë çka do tju tregojmë.

A e keni të vështirë të posedoni nje veshje cilësore dhe brand për shkak të çmimit të lartë? Tashmë është fare e lehtë falë faqes më të re në Instagram “@shoppingshqip”, e cila ofron veshje të të gjitha llojeve vetëm për ju femra. Cilësia dhe dhe çmimi vërtet fantastik ka bërë që kjo faqe të ketë një sukses të madh dhe kërkesa të shumta për veshjet e vajzave dhe grave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shopping Shqip (@shoppingshqip)

Nëse dëshironi të keni fustanin tuaj të preferuar me një çmim fantastik, faqja @shoppingshqip në Instagram, me rastin e festës së “Kurban Bajramit” ofron 50% ulje. Duhet të nxitoni pasi oferta zgjat vetëm 2 ditë. Bejini një dhuratë mikeshës tuaj duke i treguar faqen @shoppingshqip në Instagram dhe ajo do tju falenderojë gjithë jetën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shopping Shqip (@shoppingshqip)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shopping Shqip (@shoppingshqip)

Check Also

7 të arrestuar në Tiranë për vepra të ndryshme penale

7 persona janë arrestuar nga policia për vepra të ndryshme penale në Tiranë. D.J, 26-vjeç …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *